CO W AZJI?

Azja to miejsce, na które składają się takie Państwa jak: Afganistan, Arabia Saudyjska, Armenia, Azerbejdżan, Bahrajn, Bangladesz, Bhutan, Brunei, Chiny, Cypr, Filipiny, Gruzja, Indie, Indonezja, Irak, Iran, Izrael, Japonia, Jemen, Jordania, Kambodża, Katar, Kazachstan, Kirgistan, Korea Południowa, Korea Północna, Kuwejt, Laos, Liban, Malediwy, Malezja, Mongolia, Nepal, Oman, Pakistan, Singapur, Sri Lanka, Syria, Tadżykistan, Tajlandia, Tajwan, Timor Wschodni, Turcja, Turkmenistan, Uzbekistan, Wietnam i Zjednoczone Emiraty Arabskie sami widzicie, w jak wiele miejsc w Azji możecie się wybrać, jest to, bowiem miejsce, które jest największe na świecie, stąd też wybór… Sami zdecydujcie, sami wybierzcie miejsce, do którego chcecie się wybrać, historia, którego z tych miejsc będzie dla was najciekawsza i w którym miejscu znajdziecie najwspanialsze zabytki i roślinność, którą będziecie chcieli zobaczyć na własne oczy. Azja to w całości niesamowicie piękne i magiczne miejsce, dlatego też, co roku, przyciąga niesamowite ilości turystów, którym nie straszne są bardzo wysokie temperatury Azji około 50 stopni Celsjusza latem w niektórych rejonach Azji. Z takimi anomaliami pogodowymi musieli się nauczyć żyć tubylcy. Temperatura powyżej pięćdziesięciu stopni Celsjusza jest wręcz śmiertelna. Zwierzęta takie jak wielbłądy doskonale radzą sobie z taką temperaturą. Azja jest niezwykle zróżnicowanym kontynentem pod względem temperatur, które to w zależności od pory roku są naprawdę zróżnicowane.