Rower na komunie

Wszyscy mówią, że po prostu nie mają czasu, ale niestety jest to tylko prosta wymówka, dzięki której okazuje się, że rodzice mają czyste sumienie i nie muszą spędzać czasu ze swoimi dziećmi. W ten sposób stare wartości i dobre nawyki, takie, jak właśnie jazda na rowerze zanikają i obecnie coraz mniej dzieci potrafi jeździć na rowerze. Niestety mało które dziecko w ogóle ma rower. Rodzice zapisują swoje pociechy na mnóstwo różnych zajęć kształcących umiejętności posługiwania się obcym językiem, rozwijając pamięć i na inne, jednak zapominają, że nic tak dobrze dzieciom nie zrobi, jak właśnie rowery i świeże powietrze. Powinniśmy jak najszybciej zainteresować nasze dzieci rowerami. Dzięki temu będą zdrowe i silne. Warto także pokazać im, że istnieje wiele innych ciekawych rozrywek, które niekoniecznie muszą się wiązać z siedzeniem przed komputerem. Najlepiej, jeśli rowery ma cała rodzina, możemy wtedy urządzać sobie znakomite wycieczki i spędzać wspólnie czas.