Zadbaj o dziecko na rowerze

Na rowerach jeździć lubimy. Zarówno gdy mowa o dzieciach, jak i gdy wspominamy dorosłych. Same w sobie rowery to jeden z najpopularniejszych sposobów na aktywny wypoczynek i relaks. Na pewno organizm od samego jeżdżenia trochę się nam fizycznie zmęczy, ale dla naszej psychiki takie rowerowe wojaże to prawdziwe błogosławieństwo. Dlatego tez kiedy tylko mamy walną chwilę, to powinniśmy pomyśleć, by usiąść na naszego dwukołowca i wyruszyć na małą wyprawę po parku, lub gdzieś poza miasto. To na pewno nam, nie zaszkodzi. Turystyka rowerowa jest dlatego tak bardzo popularna, że można ją uprawiać całą rodziną. Takie wyjazdy rodzinne na pewno wprowadzają do domu wiele radości. Co ciekawe – nie martwi nas aż tak bardzo fakt, że tak mało mamy ścieżek i tras rowerowych. Pod tym względem jesteśmy jednym z najbardziej zacofanych krajów europy. Ale za to mamy mnóstwo pięknych terenów i dróg polnych, na których można trochę „poszaleć” przy okazji takich wypraw rowerowych nie możemy zapominać o samym bezpieczeństwie.